<<  Firma  Profili >>

 

COŞAR OTOMOTİV; Ağır vasıta araç yedek parçaları imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Tır ve Kamyonların  sac makas aksamlarının yedek parçaları üretiminde sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Başarılı çalışmaları neticesinde firmasına belirlediği kurumsal hedeflerine ulaşırken baz aldığı ilkeleri bir bir yerine getiren firmamız,  pek çok markanın yedek parçaları ile faaliyet alanını genişletmiş ve konusunda uzman personeli ile kurumsal bir şirket halini almıştır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak,

 
Murat ÇOŞAR
Genel  Müdür